Cik nozīmīgi ir regulāri apmeklēt zobu higiēnistu?

viens no dr. katkevičas zobārstniecības zobu higienistiem

Pilnvērtīga mutes dobuma higiēna rezultējas ar veselīgiem zobiem un smaidu. Pareiza zobu tīrīšana, diegošana un regulāri zobu higiēnista apmeklējumi ir pāris svarīgākās lietas, kas palīdz iegūt labu mutes higiēnu. Gandrīz katrā zobārstniecības klīnikā ir iespējams saņemt zobu higiēnista pakalpojumus, to ieteicams apmeklēt vismaz 2 reizes gadā, lai neradītu bakteriāli izdevīgu vidi dažādām saslimšanām.

Veselīgi zobi ļauj izvairīties no dažādām saslimšanām kā plaušu infekcijas, infarkts, vēzis, alcheimera slimība, dažādas aknu problēmas. Ievērot labu mutes higiēnu būs daudz lētāk, nekā ieguldīt līdzekļus ārstējot nopietnas zobu saslimšanas. Lai arī pilnvērtīga orālā higiēna tiek ievērota, higiēnists tik un tā ir jāapmeklē, jo tikai speciālists spēj piekļūt sarežģītāk pieejamajām vietām mutes dobumā.

Ieguvumi labai mutes higiēnai

Kā pirmo noteikti var minēt izvairīšanos no zobu kariesa veidošanās. Pilnvērtīga orālā higiēna neļaus baktērijām ēdiena atliekas pārvērst skābē un veidoties kariesam, smaganu iekaisumam un infekcijām. Kā jau minēts, tiek samazināts risks iegūt citas slimības un baktērijas neveido sliktu elpu, tiek ietaupīta nauda neieguldot to procedūrās, bez kurām noteikti būtu iespējams iztikt un katrs var justies pārliecināts ikreizi, kad runā vai smaida. Speciālists var konsultēt par to, kā ievērot pareizu orālo higiēnu un kādus līdzekļus ieteicams lietot ikdienā.

Ko veic zobu higiēnists?

Sākot ar ilgāko – zobakmens noņemšanas procedūru, speciālists noņem virsējo un zemsmaganu zobakmeni. Ārsts, izvērtējot situāciju, izvēlas atbilstošākās metodes. Uz zobu emaljas mēdz veidoties pigmentācija, kas smaidu padara estētiski nepievilcīgāku. Pigmenta noņemšanai izmanto sodas strūklas aparātu un abrazīvas pastas. Šo apvienojot, izdodas atbrīvoties no pigmenta un mīkstā zobakmens, iztīrīt zobu starpas. Procedūras beigās zobu emalja tiek apstrādāta ar fluoru saturošiem līdzekļiem, nodrošinot zobu aizsardzību pret kariesu.Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecībā ir pieejami arī zobu higiēnista pakalpojumi, lai katram sniegtu profilaktisku, profesionālu un padziļinātu zobu apkopi, lai saglabātu veselas smaganas un zobus. Klīnikas speciālisti ir pieredzējuši, jo diendienā veic šīs procedūras. Klīnikā ikreiz sagaida atvērts, uzticams un laipns personāls, lai kopīgi sasniegtu labāko iecerēto rezultātu un ikviens būtu apmierināts.

Related Post