SEO atslēgvārdu izpēte

seo speciālista galds, kas strādā pie atslēgvārdu izpētes

Aģentūra SEO eksperts piedāvā plašu klāstu ar SEO pakalpojumiem. Starp tiem atradīsiet gan pilnu optimizācijas programmu ar 6 mēnešu plānu, gan atsevišķus pakalpojumus labāko rezultātu sasniegšanai. Ir skaidrs, ka atslēgvārdi ir neatņemama optimizācijas sastāvdaļa. Un viens no SEO pakalpojumiem ir tieši atslēgvārdu izpēte un atlase. Bet, lai labāk izprastu šo procesu, esam sagatavojuši vienkāršotu aprakstu, kā tiek veikta atslēgvārdu izpēte jeb kādiem soļiem jāseko, lai veiktu pamata līmeņa atslēgvārdu atlasi.

Kas ir atslēgvārdu izpēte?

Atslēgvārdu izpēte ir process, kurā tiek analizēti vārdi vai frāzes, kuras mērķauditorijas pārstāvis ievada Google meklētājā (arī citās meklētājprogrammās). Šo konkrēto vārdu izvēle raksturo auditorijas intereses, informācijas meklēšanas paradumus un populārākos veidus kā iegūt informāciju. Mērķauditorijas lietoto atslēgvārdu izpēte dod pastiprinātu ieskatu tajā kā sasniegt auditoriju jeb kā šos atslēgvārdus izmantot savā labā, izmantojot SEO. Tieši šī iemesla dēļ, šis ir viens no būtiskākajiem SEO pakalpojumiem, ko sniedzam.

Kā izpētīt nozares atslēgvārdus?

Pirmais un laikietilpīgākais solis ir apzināties un apkopot svarīgākās, atbilstošākās tēmas, kas saistītas ar jūsu zīmolu vai pakalpojumu. Protams, jāsāk ar tēmām, kas ir visraksturīgākās, bet nepieciešams apskatīt situāciju arī no citas puses. Ideālā variantā, palūgt viedokli jau esošajiem klientiem vai vismaz kādam, kas ar citu skatu var paskatīties uz situāciju. Vaicāsiet kāpēc? Pavisam vienkārši, lai apskatītu tēmu no dažādiem viedokļiem. Otrais solis, kad tēmas izvirzītas – piemeklēt tām atbilstošus  atslēgvārdus un to variācijas. Kā piemēram, ja jūsu atslēgvārds ir ‘receptes’, tad variācijas var būt dažādas kā ‘veselīgas receptes’, ‘brokastu receptes’ vai ‘sātīgas receptes’. Viss atkarīgs no jūsu produkta. Trešais solis jau kļūst sarežģītāks, nepieciešams izprast ar kādu mērķi atslēgvārdi tiek izmantoti. Un visbeidzot – skatīt kā vēl tiek izmantotas meklētās frāzes. Jā, bez šaubām šis ir tiešam laikietilpīgs process. Ikdienā strādājot ir gan izstrādāta tehnika, gan pieejami dažādi rīki un, bez šaubām, arī profesionālās iemaņas. Tieši tādēļ iesakām izvēlēties speciālistus šim procesam. Atslēgvārdu izpēti un piemērošanu jūsu uzņēmumam atradīsiet mūsu SEO pakalpojumu sadaļā.

Related Post