Tauku atsūkšana jeb liposakcija

sieviete ar taukiem uz vēdera

Tauku atsūkšana jeb liposakcija ir viena no mūsdienu populārākajām plastiskajām operācijām. Šodien teju katra slavenība ir ķirurģiski atbrīvojusies no tauku šūnām vismaz kādā problēmzonā. Operācijas rezultāts ir visai iespaidīgs – pēc procedūras tās vietā vairs nekad neveidojas jauni taukaudi un par “riepu” vai “dubultzodu” var aizmirst uz visiem laikiem. Taču par pašas operācijas norisi cilvēkiem ir zināms diezgan maz. Kas ir svarīgākie aspekti, kas būtu jāzina par tauku atsūkšanu? Atbildi uz visiem populārākajiem jautājumiem varat meklēt šajā rakstā.

Cik ilgi saglabājas operācijas rezultāts?

Operācijas rezultāts ir vērojams uzreiz pēc operācijas un saglabājas visa mūža garumā. Operācijas vietā tiek ievadīts speciāls līdzeklis, kurš nonāk saskarsmē ar problēmzonas tauku šūnām. Tālāk jau liposakcijas laikā tās tiek likvidētas. Gadu laikā tās vairs neatjaunojas. Respektīvi, ja liposakcija tika veikta, piemēram, uz apakšstilbiem, tad uz tiem nekad vairs neveidosies liekas tauku šūnas.

Vai operācija ir sāpīga?

Nē, operācija nav sāpīga, jo tiek veikta zem pilnas narkozes. Pēc operācijas ir iespējama neliela tūska, kas laika gaitā mazinās.

Kādi ierobežojumi jāievēro pēc operācijas?

Kā jau pēc katras ķirurģiskas manipulācijas, arī pēc liposakcijas ir jāievēro dažādi ierobežojumi. Nedrīkst apmeklēt saunu un pirti, nodarboties ar sportu un dzert rūgstošus dzērienus. Pēc operācijas diennakts jāuzturās stacionārā ārstu uzraudzībā, bet uzreiz pēc tam var doties mājās.

Vai operācija ir notievēšanas metode?

Nē, ļoti svarīgi apzināties, ka loposakcija ir līdzeklis cīņā ar problēmzonu un ķermeņa aprišu korekcijas metode. Tā neaizstāj veselīgu dzīvesveidu, sportošanu un pareizu uzturu.

Liposakcija ir mūsdienīga un efektīva procedūra, ar kuras palīdzību jebkurš cilvēks, neatkarīgi no dzimuma un vecuma, var tikt pie sava sapņu ķermeņa. Lai uzzinātu vairāk par tauku atsūkšanas operāciju, vajadzētu pierakstīties uz konsultāciju pie laba plastiska ķirurga, un operācijas rezultāts noteikti neliks jums vilties!

Related Post