Ieguvumi veicot vēdera plastiku

sieviete ar ļoti skaistu vēderu

Liekā āda un tauki var rasties grūtniecības, svara pieauguma vai zaudēšanas gadījuma, kā arī dabiskā ķermeņa novecošanās procesā. Gan sievietes, gan vīrieši, ievērojot pēc iespējas pareizāku uzturu un nodarbojoties ar sportu, var nesasniegt savu mērķi – atbrīvoties no liekā un iegūt tonizētu vēderu. Vēdera plastiskā operācija ir efektīvs veids, kā iegūt sev tīkamu vēdera izskatu.

Kad ieteicams veikt procedūru?

Abdominoplastiku var veikt, ja vēdera muskuļi ir izstaipīti vai bojāti, tas parasti ir grūtniecības rezultātā. Procedūras laikā muskuļi tiks ciešāk savilkti kopā, izveidojot plakanāku un stingrāku vēderdaļu. Bieži vien strauja un liela svara zaudēšanas rezultātā paliek daudz liekās ādas, kuru nav iespējams tonizēt ar vingrinājumu palīdzību. Operācijas laikā var likvidēt arī lieko tauku slāni. Pēc liela svara zuduma vai dzemedībām, daudzām sievietēm vēdera muskuļi kļūst vāji, tas izraisa sāpes mugurā, procedūrā tiks savilkti muskuļi, lai mugurai būtu lielāks atbalsts.

Kā sagatavoties operācijai?

Smēķēšana aizkavē dzīšanu un var palielināt komplikāciju risku, tāpēc to ieteicams uz notiektu laiku pārtraukt. Tāpat arī ar nikotīna lietošanu. Jāēd veselīgas un sabalansētas maltītes, pirms tam nav ieteicams ievērot diētas. Pirmsoperācijas konsultācijās ķirurgs var izrakstīt medikamentus, ko lietot, lai labāk sagatavotos procedūrai. Savlaicīgi var sagatavot brīvu un ērtu apģērbu, ko viegli gan uzvilkt, gan novilkt.

Kā norisinās operācija?

Tiek izvēlēts kāds no plastikas veidiem – mini vai pilna vēdera plastika, tai atbilstoši veic griezumus izvēlētajam vēdera plastikas mērķim.To veic vispārējā anastēzijā, pēc tās 1 diennakts jāuzturās stacionārā mediķu uzraudzībā. Brūces sadzīst aptuveni 1-2 nedēļu laikā, atveseļošanās periodā nav ieteicams lietot rūgstošos dzērienus, apmeklēt baseinu, saunu vai pirti. Ieteicams nēsāt speciālu korseti vai spiedošo apakšveļu.

Sekojot līdzi skaistuma standartiem, daudziem zūd pašvērtējums, jo liekās ādas vai tauku dēļ apģērbs var neizskatīties tik pievilcīgi, radot kompleksus par savu ķermeni. Mūsdienās ar vēdera plastiku, tā ir salīdzinoši viegli atrisināma problēma. Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas ķirurgi ir pieredzējuši un profesionāli, tādēļ ikviens var būt pārliecināts, ka ir drošās rokās.

Related Post